بستن منو موبایل لوگو سایت یادمان طب
درباره کلینیک یادمان طب

مرکز پزشکی چند تخصصی یادمان از سال 1390 شروع به فعالیت نمود. در سال 1395، بخش‌های دیگری از جمله کلینیک مغز و اعصاب یادمان طب به این مرکز اضافه شدند. تاکنون، بیش از پنج هزار بیمار توسط متخصصین داخلی و جراحی مغز و اعصاب ویزیت شده‌اند و علاوه بر رضایت بالا، اکثر مراجعه کنندگان بدون نیاز به جراحی مورد درمان قرار گرفته‌اند.

دسترسی سریع

درباره ما

با کلینیک یادمان طب بیشتر آشنا شوید

مرکز پزشکی چند تخصصی یادمان از سال 1390 شروع به فعالیت نمود. در سال 1395، بخش‌های دیگری به این مرکز اضافه شدند؛ از جمله کلینیک مغز و اعصاب یادمان طب، با طبابت دکتر سید سعید طباطبایی آل طه (جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات) و آقای دکتر بابک جلالیان متخصص مغز و اعصاب.

هدف از ایجاد این بخش، این بود که بیمارانی که به مرکز توانبخشی (فیزیوتراپی و گفتاردمانی) مراجعه می‌کنند، تحت نظارت و درمان یک تیم حرفه‌ای و مجرب به کار خود ادامه دهند. با توجه به اینکه در این مرکز، متخصصین ارتوپدی، اورولوژی و رادیولوژی در کنار تیم توانبخشی مشغول به فعالیت بودند، نیاز به حضور متخصص داخلی مغز و اعصاب و جراح مغز و اعصاب کاملا محسوس بود. بنابراین تلاش کردیم که از بهترین متخصصین در این زمینه کمک بگیریم.

پس از شروع فعالیت تیم مغز و اعصاب، سطح بهبودی بیماران به طرز چشم گیری افزایش یافت، از آنجا که برنامه توانبخشی بیماران با نظارت کامل تیم ارتوپدی، مغز و اعصاب و اورولوژی (در بیماران با مشکل بی اختیاری ادرار و مدفوع) صورت می گرفت و ارزیابی های گسترده ­ای چون نوار عصب و عضله، نوار مغز، نوار عصب چشم و رادیوگرافی و ام آر آی نیز برای بیماران انجام می‌شد، نیازی نبود که بیماران گرامی برای ارزیابی مجدد و یا انجام سایر تست ها، به مراکز دیگر ارجاع داده شوند و این مورد از نظر بیماران، یکی از بهترین ویژگی های این مرکز به حساب می آید.

تا کنون، بیش از پنج هزار بیمار توسط متخصصین داخلی و جراحی مغز و اعصاب ویزیت شده‌اند و تنها تعداد معدودی از آنها نیاز به جراحی پیدا کرده‌اند. اکثر بیماران با دارو درمانی و توانبخشی، بهبود پیدا کرده و به روال عادی زندگی خود باز می‌گردند. لازم به ذکر است که تمامی تعرفه های ارزیابی و درمان در این مرکز، طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت محاسبه می‎گردد و به تمامی بیماران گرامی، گواهی دریافت وجه، جهت ارائه به مرکز بیمه داده می‌شود.

 

 

درباره ما کلینیک یادمان طب
معرفی خدمات

آشنایی با خدمات یادمان طب

تست نوار عصب و عضله EMG

تست نوار عصب و عضله EMG

این تست، جهت بررسی اختلالات حسی و حرکتی در اندام های مختلف بدن توسط دکتر بابک جلالیان (متخصص مغز و اعصاب) انجام می‌شود

بیشتر بخوانید
تست نوار مغز EEG

تست نوار مغز EEG

نوار مغز جهت بررسی امواج مغزی و پیدا کردن هر گونه اختلال در آن توسط دکتر بابک جلالیان (متخصص مغز و اعصاب) صورت می‌پذیرد

بیشتر بخوانید
تست نوار عصب چشم VEP

تست نوار عصب چشم VEP

تست VEP در کلینیک یادمان جهت بررسی عصب چشم و یا آسیب‌های قسمت‌های جلوی چشم انجام می‌شود

بیشتر بخوانید
جراحی مغز و ستون فقرات گردن و کمر

جراحی مغز و ستون فقرات گردن و کمر

بیمارانی که نیاز به جراحی دارند توسط دکتر سعید طباطبایی (جراح مغز و اعصاب) معاینه شده و در صورت لزوم جراحی می‌شوند

بیشتر بخوانید
تماس و دریافت نوبت
برای دریافت نوبت حضوری جهت معاینه، تشخیص، درمان و یا انجام آزمایشات و تست‌های تخصصی و ارزیابی آنها در کلینیک یادمان طب، تحت نظر پزشکان متخصص، با ما تماس بگیرید
کلینیک یادمان، یکی از مراکز درمانی چند تخصصی در شهرک غرب تهران
با درصد رضایت بسیار خوب مراجعین گرامی
+50,000
مراجعه کننده
93.5% درصد
رضایت بیماران
+5,000
جراحی موفق
سوالات متداول

به دلیل اینکه کلیه خدمات مورد نیاز بیماران، در یک مرکز و به صورت جامع به آنها ارائه می گردد، این مرکز به یکی از بهترین مراکز درمانی از نظر بیماران تبدیل شده. همچنین با توجه به اینکه پشتیبانی و دریافت نظرات بیماران و ارائه نسخه اینترنتی از ساعت 9 صبح الی 12 شب صورت می پذیرد، دریافت دارو و دسترسی به پزشک برای بیماران سهل گردیده است.

در صورتی که به متخصص دیگری جهت امور ارزیابی و درمان بیمار نیاز باشد، در کلینیک یادمان سایر پزشکان متبحر می توانند جزو انتخاب‌های شما باشند که در این خصوص می‌توانید با تماس با کلینیک مشاوره رایگان دریافت کنید.

در صورت نیاز به تست های نوار عصب و عضله، نوار مغز و نوار عصب چشم، در همان لحظه و توسط متخصص مغز و اعصاب، این تست ها انجام می شوند.

کلیه تعرفه های مرکز پزشکی یادمان، طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت است و در صورتی که بیمارانِ گرامی، جهت ارایه مدرک به مرکز بیمه نیاز به گواهی داشته باشند، گواهی مذکور در همان لحظه به ایشان تحویل خواهد شد.

در حال حاضر جناب آقای دکتر بابک جلالیان، متخصص بیماری های مغز و اعصاب و ستون فقرات، روزهای دوشنبه عصر و چهارشنبه صبح و عصر و آقای دکتر سید سعید طباطبایی آل طه، روزهای یک شنبه و سه شنبه از ساعت 5 بعد از ظهر، مراجعین گرامی را پذیرش می نمایند.