بستن منو موبایل لوگو سایت یادمان طب
درباره کلینیک یادمان طب

مرکز پزشکی چند تخصصی یادمان از سال 1390 شروع به فعالیت نمود. در سال 1395، بخش‌های دیگری از جمله کلینیک مغز و اعصاب یادمان طب به این مرکز اضافه شدند. تاکنون، بیش از پنج هزار بیمار توسط متخصصین داخلی و جراحی مغز و اعصاب ویزیت شده‌اند و علاوه بر رضایت بالا، اکثر مراجعه کنندگان بدون نیاز به جراحی مورد درمان قرار گرفته‌اند.

دسترسی سریع

سوالات متداول

پرسش و پاسخ‌های رایج کاربران

در این صفحه به سوالات و پرسش‌های متداول کاربران که معمولا از طریق تماس تلفنی و یا حضورا از ما سوال می‌کنند پاسخ داده شده است و این صفحه به صورت مداوم با توجه به پرسش‌های رایج مراجعه کنندگان به روز رسانی خواهد شد.

سوالات متداول کلینیک یادمان طب
سوالات متداول کلینیک کلینیک یادمان طب

مور مور شدن بدن حین انجام تست نوار عصب و عضله اتفاق می افتد، حالتی مانند برق گرفتگی بسیار خفیف. اما تست نوار عصب و عضله دردناک نیست

خیر، اما هر مبلغی بابت ویزیت یا انجام تست پرداخت نمایید، از طرف ما یک گواهی به شما تحویل داده می شود که می توانید این گواهی را به سازمان بیمه تحویل دهید و مبلغ را از ایشان دریافت نمایید.

کلیه تست های تشخیصی در مرکز پزشکی یادمان توسط متخصص مغز و اعصاب صورت می پذیرد.

آلزایمر، تشنج، میگرن و کلا هر نوع بیماری مغزی که امواج مغز را مختل کند در نواز مغز قابل تشخیص است.

خیر. در نوار مغز، امواج مغزی بررسی می شوند اما در ام آر آی از مغز تصویربرداری می شود.

بیماری های مغز و اعصابِ پیش رونده مانند پارکینسون، آلزایمر و ALS قابل کنترل هستند ولی درمان پذیر نیستند. این بدان معناست که پزشک می تواند با برخی داروها یا ارجاع به بخشِ توانبخشی، برخی علائم را کنترل کند و از پیشرفت شدید آن جلوگیری کند اما راهِ درمانِ این بیماری ها هنوز بصورت قطعی پیدا نشده است.

اینکه بیرون زدگی دیسک کمر یا تنگی کانال نخاعی نیاز به جراحی داشته باشد یا خیر، به چند عامل بستگی دارد: 1. میزان آسیب نخاعی 2. نظر پزشک 3. شرایط شغلی و زندگی شخصی بیمار

در صورتی که به علت عدم تعادل یا سرگیجه زمین می خورید، حتما به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید؛ اما اگر دچار مشکل عضلانی یا استخوانی هستید به متخصص ارتوپدی مراجعه نمایید.

زمان طلایی برای بهبودی در سکته مغزی بین سه تا هشت ماه (تقریبا 6 ماه) است. اگر سه سال از زمان سکته مغزی، آسیب به سر یا خونریزی مغزی می گذرد و بیمار، قادر به صحبت کردن نمی باشد، احتمال اینکه گفتار ایشان بهبود یابد بسیار پایین است.

پیام خود را ارسال کنید

سوالی دارید؟ فرم آنلاین زیر برای برقراری ارتباط ما با شما به صورت آنلاین و دریافت و پاسخ‌دهی به سوالات متداول شما در خصوص مغز و اعصاب و خدمات اصلی کلینیک درج شده است. لطفا در هنگام تکمیل فرم، درخواست خود را به صورت کامل شرح دهید.

    فرم درخواست پرسش و پاسخ
    تماس و دریافت نوبت
    برای دریافت نوبت حضوری جهت معاینه، تشخیص، درمان و یا انجام آزمایشات و تست‌های تخصصی و ارزیابی آنها در کلینیک یادمان طب، تحت نظر پزشکان متخصص، با ما تماس بگیرید