کلینیک مغز و اعصاب

کلینیک مغز و اعصاب

کلینیک مغز و اعصاب یادمان واقع در تهران، شهرک غرب،  آخرین مراقبت های عصبی را با درمان های نوآورانه، تکنیک های جدید و آزمایشات بالینی را توسط متخصصان برجسته این مرکز به بیماران عزیز ارائه می دهد.

کادر درمانی و پزشکی کلینیک مغز و اعصاب مرکز پزشکی یادمان، شامل متخصصینی است که در زمینه های تشخیص و درمان افراد مبتلا به صرع، آنوریسم، بیفیدای ستون فقرات، اختلالات حرکتی، زوال عقل، سکته مغزی، تومورهای مغزی، ام اس، سردرد، بیماری‌های عصبی عضلانی، تومورهای عصبی محیطی، فلج، درد عصبی و اختلالات خواب، اختلال بلع و غیره آموزش دیده‌اند.

کلینیک مغز و اعصاب در تهران

درمان موفقیت آمیز با تشخیص دقیق شروع می شود.. ممکن است لازم باشد چندین آزمایش انجام دهید تا پزشکان دقیقاً تشخیص دهند که چه چیزی باعث بروز علائم و نشانه‌های شما می‌شود. متخصصین کلینیک مغز و اعصاب ما با رادیولوژیست هایی کار می کنند که از فناوری های نوآورانه و پیشرفته تصویربرداری، از جمله الاستوگرافی رزونانس مغناطیسی و اسکن PET استفاده می کنند.

کلینیک مغر و اعصاب در تهران

کلینیک مغز و اعصاب غرب تهران

متخصصان کلینیک مغز و اعصاب ما به صورت مستمر به دنبال دانش و روش های جدید برای بهبود تشخیص و درمان افراد مبتلا به اختلالات مغز، ستون فقرات و سیستم عصبی هستند. پروژه های متعدد پزشکان برجسته این مرکز شامل مطالعه تنفس اختلال خواب، نارکولپسی، سندرم پای بی قرار، بی خوابی، تشنج، داروهای ضد صرع و تحریک الکتریکی برای توقف تشنج و صرع است. این مطالعات درک عوامل ایجاد کننده بیماری پارکینسون را ارتقا می دهند و به دنبال درمان های دارویی جدید برای کنترل درد در سردردهای مزمن و درمان زوال عقل هستند.

متخصصان مغز و اعصاب ما با متخصصان بسیاری از تخصص های دیگر همکاری می کنند تا مراقبت های جامع پزشکی را برای شما فراهم کنند. تیم درماتنی شما ممکن است شامل پزشکانی باشد که در زمینه جراحی مغز و سیستم عصبی، تومورهای مغز و سیستم عصبی، تصویربرداری از مغز و سیستم عصبی، شرایط سلامت روان، اختلالات خواب، تشخیص مولکولی، شرایط گفتاری، طب درد، فیزیوتراپی و توانبخشی یا سایر تخصص های پزشکی و جراحی آموزش دیده اند.

تماس با کلینیک یادمان تب
کلینیک مغز و اعصاب غرب تهران

کلینیک مغز و اعصاب در شهرک غرب

در کلینیک مغز و اعصاب یادمان، تیمی از متخصصان قبل از ایجاد یک برنامه درمانی شخصی سازی شده در راستای اهداف شما، به نیازهای شما گوش داده و وضعیت شما را از زوایای مختلف ارزیابی می کنند. نتایج آزمایشات شما به سرعت در دسترس خواهد بود و برنامه‌های قرار ملاقات شما هماهنگ می شوند. کاری که ممکن است در جاهای دیگر ماه ها طول بکشد، اغلب می تواند در ظرف چند روز در کلینیک تخصصی مغز و اعصاب یادمان انجام شود.

متخصصان مغز و اعصاب کودکان در کلینیک یادمان، مراقبت های عصبی با کیفیت بالا را به کودکان ارائه می دهند. در کلینیک مغز و اعصاب یادمان، پزشکان با سایر متخصصان اطفال برای تشخیص و درمان کودکان و نوجوانان مبتلا به بیماری های جدی و پیچیده از جمله صرع، فلج مغزی و اسپینا بیفیدا همکاری می کنند. کودکانی که در کلینیک مغز و اعصاب یادمان درمان می‌شوند ممکن است تیمی داشته باشند که شامل عصب‌شناسان، نورورادیولوژیست‌ها، نوروپاتولوژیست‌ها یا دیگر متخصصان باشد.

بیشتر بخوانید: تست نوار عصب و عضله

با ما در کلینیک مغز و اعصاب یادمان تماس بگیرید

09397413191

02188073136

صفحه تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

blank
دکتر سید سعید طباطبایی آل طه – نوبت دهی
blank
شیدایی چیست؟
فهرست